KEEPER

O společnosti KEEPER

Hlavní činností společnosti KEEPER je.

externí zpracování kompletní ekonomické agendy. Kompletní ekonomická agenda zahrnuje vedení účetnictví, personali- stiku a mzdové účetnictví, zpracování daňových přiznání, zastupování na úřadech a další služby dle přání zákazníka.

Naše Historie

KEEPER

V roce 2001, došlo k transformaci dvou fyzických osob, podnikajících v této oblasti již od roku 1995, do jedné právnické osoby. Zárukou kvality poskytovaných služeb, je dlouholetá praxe zakladatelů.

Naším cílem je poskytovat služby, v takovém rozsahu, aby klient byl v minimální možné míře zatěžován administrativou a mohl se plně věnovat své hlavní činnosti. Hlavní skupinou zákazníků, jsou malé a střední společnosti a podnikatelé, vedoucí především účetnictví.

K tomu abychom zajistili kompletní služby spolupracujeme s daňovým poradcem a advokátní kanceláří. Odpovědné osoby jsou členy SVAZu ÚČETNÍCH ZÁKLADNÍ ORGANIZACE, se sídlem v Hradci Králové a také Institutu Svazu účetních, a.s., se sídlem v Praze. Společnost je pro případ pochybení pojištěna u pojišťovny Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, se sídlem v Praze, s limitem plnění 3.000.000 Kč.

K poskytování výše uvedených služeb využíváme ekonomický systém Helios Orange od společnosti Asseco Solutions, a.s. Více o výhodách tohoto systému v sekci - Helios.

Stačí nás kontaktovat

kontakty
Petra Vlčková: (+420) 603-228-711
Bc.Jan Vlček: (+420) 603-528-952
info@keeper.cz
Paní Zdislavy 421, 470 01 Česká Lípa
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong